Nasz zespół   

Zespół specjalistów gabinetu stomatologicznego Glamour Dental Warszawa - Wesoła
 

Aleksandra Figat

(stomatolog zachowawczy)
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Cierpliwość, dokładność i precyzja są jej atutami w pracy z pacjentem. Bardzo lubi dzieci i pracę z nimi, dlatego udaje jej się nawiązać dobry kontakt z najmłodszymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii. Planuje poszerzać wiedzę szczególnie z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki.
 


Wiktor Lisiakiewicz

(protetyk)
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2010 roku. Uczestnik wielu szkoleń oraz kongresów z zakresu protetyki, chirurgii, implantologii oraz stomatologii zachowawczej. Z pasją i sercem leczy pacjentów z problemami z tych właśnie dziedzin. Od 2011 roku asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obsługuje pacjentów w językach: polskim i angielskim.


Jakub Powała

(chirurg - implantolog)

Ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia naukowe. Rozpoczyna studia doktoranckie na WUM. Jego dalszy rozwój obejmuje ukończenie rozpoczętego w 2008 r. kierunku lekarskiego oraz specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.
Czynny uczestnik wielu konferencji naukowych, autor publikacji medycznych i wielokrotnie nagradzanych wystąpień kongresowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, odbywając liczne kursy i szkolenia z zakresu implantologii, chirurgii ortognatycznej, osteogenezy dystrakcyjnej, zastosowania biomateriałów oraz stymulacji procesów gojenia przy użyciu czynników wzrostu i komórek macierzystych.

 

Julian Krajczok

(ortodonta)
Absolwent Wydziału Lekarsko Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Jego pasją jest ortodoncja i to właśnie w tej dziedzinie nieustannie rozwija się od wielu lat. W czasie studiów wchodził w skład Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz licznych kół naukowych. Już jako student brał aktywny udział w kursach,szkoleniach, wykładach i kongresach. Jest  członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.W naszej klinice leczy za pomocą aparatów Clear Aligner , stałych oraz ruchomych zarówno u dorosłych jak i u dzieci.


Łukasz bednarski 
(chirurg-protetyk)
 

 

Ewa Maruszewska

(technik dentystyczny)
Ewa Maruszewska jest technikiem dentystycznym z 12-to letnim doświadczeniem. W stworzonej przez siebie pracowni protetycznej od początku istnienia zajmuje się wykonywaniem prac z zakresu szeroko rozumianej techniki dentystycznej. Ukończyła, uważane za jedno z najlepszych w kraju Medyczne Studium Protetyki na ul Hożej w Warszawie. Swój dorobek zawodowy zawdzięcza olbrzymiemu zaangażowaniu, nieustającemu polepszaniu swoich umiejętności poprzez uczestniczenie w sympozjach, szkoleniach i praktycznych kursach zawodowych. Jej motto to upiększać świat przez upiększanie ludzi - jak to powiedziała na egzaminie, dzięki któremu dostała się na uczelnię.

Odwiedź nas w Google+
facebook