Nasz zespół   

Zespół specjalistów gabinetu stomatologicznego Glamour Dental Warszawa - Wesoła
 

Aleksandra Figat

(stomatolog zachowawczy)
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Cierpliwość, dokładność i precyzja są jej atutami w pracy z pacjentem. Bardzo lubi dzieci i pracę z nimi, dlatego udaje jej się nawiązać dobry kontakt z najmłodszymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii. Planuje poszerzać wiedzę szczególnie z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki.
 


Wiktor Lisiakiewicz

(protetyk)
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2010 roku. Uczestnik wielu szkoleń oraz kongresów z zakresu protetyki, chirurgii, implantologii oraz stomatologii zachowawczej. Z pasją i sercem leczy pacjentów z problemami z tych właśnie dziedzin. Od 2011 roku asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obsługuje pacjentów w językach: polskim i angielskim.


Jakub Powała

( lekarz medycyny, lekarz dentysta chirurg - implantolog)
Ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia naukowe. Rozpoczyna studia doktoranckie na WUM. Jego dalszy rozwój obejmuje ukończenie rozpoczętego w 2008 r. kierunku lekarskiego oraz specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.
Czynny uczestnik wielu konferencji naukowych, autor publikacji medycznych i wielokrotnie nagradzanych wystąpień kongresowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, odbywając liczne kursy i szkolenia z zakresu implantologii, chirurgii ortognatycznej, osteogenezy dystrakcyjnej, zastosowania biomateriałów oraz stymulacji procesów gojenia przy użyciu czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Patrząc na to obiektywnie, chyba rzeczywiście jestem trochę kujonem, ale to nieunikniona konsekwencja miłości do tego, co się robi.”

W tej chwili współpracuje z najwybitniejszymi chirurgami szczękowo-twarzowymi w Polsce, w tym z dr. Maciejem Jagielakiem, Prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

 

Julian Krajczok

(ortodonta)
Absolwent Wydziału Lekarsko Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Jego pasją jest ortodoncja i to właśnie w tej dziedzinie nieustannie rozwija się od wielu lat. W czasie studiów wchodził w skład Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz licznych kół naukowych. Już jako student brał aktywny udział w kursach,szkoleniach, wykładach i kongresach. Jest  członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.W naszej klinice leczy za pomocą aparatów Clear Aligner , stałych oraz ruchomych zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
 

Katarzyna Kunicka

(endodontka,protetyk)
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów pogłębiała swoje zainteresowanie aktywnie uczestnicząc w pracach kół naukowych: protetycznego, periodontologicznego  oraz chirurgii stomatologicznej działających przy WUM. Pani doktor odbyła liczne staże zagraniczne m.in. w 2013 roku miesięczny staż z zakresu chirurgii stomatologicznej w szpitalu 'Mater Dei Hospital' na Malcie oraz w 2014 roku w Szpitalu Tri-Service General Hospital w Taipei w Tajwanie. Uczestniczka wielu kursów z dziedziny endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Stale podwyższa swoje kwalifikacje. Płynnie posługuje się językiem angielskim.


 

Ewa Maruszewska

(technik dentystyczny)
Ewa Maruszewska jest technikiem dentystycznym z 12-to letnim doświadczeniem. W stworzonej przez siebie pracowni protetycznej od początku istnienia zajmuje się wykonywaniem prac z zakresu szeroko rozumianej techniki dentystycznej. Ukończyła, uważane za jedno z najlepszych w kraju Medyczne Studium Protetyki na ul Hożej w Warszawie. Swój dorobek zawodowy zawdzięcza olbrzymiemu zaangażowaniu, nieustającemu polepszaniu swoich umiejętności poprzez uczestniczenie w sympozjach, szkoleniach i praktycznych kursach zawodowych. Jej motto to upiększać świat przez upiększanie ludzi - jak to powiedziała na egzaminie, dzięki któremu dostała się na uczelnię.
 

Marzena Rynkiewicz


Asystentka , Higienistka.
Odwiedź nas w Google+
facebook